Witajcie z tej strony ekranu dwie siostry. Chociaż jesteśmy identyczne z wyglądu, to jednak trochę się różnimy. Jak to siostry uwielbiamy spędzać ze sobą swój wolny czas, kłócić się i wspierać. Obecnie studiujemy poza miejscem naszego zamieszkania. Karolina postanowiła iść na informatykę, a ja w zupełnie inną stronę, bo dostałam się na kierunek turystyka.

Od dziecka rodzice zabierali nas na różnego rodzaju wyjazdy i wycieczki. W ten sposób chcieli pokazać nam naszą ojczyznę. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczne, bo dzięki nim wiemy jakie skarby nas otaczają. Razem z siostrą postanowiłyśmy kontynuować naszą małą rodzinną tradycję i jeśli mamy trochę czasu wyruszamy w różne ciekawe miejsca. Wakacje, czy zimowe ferie również spędzamy w Polsce.

Nasz blog powstał dzięki mojej siostrze. Razem będziemy na nim publikować wpisy z naszych wycieczek i podróży. Mamy nadzieje, że dzięki temu zachęcimy Was do podróżowania. Być może ruszycie naszym szlakiem. Dajcie znać w komentarzach o swoich turystycznych przygodach i wojażach. Do zobaczenia przy kolejnym wpisie.